Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika Daugiau informacijos

Naujienos

2019 m. kovo 26 d.

 

Nešvilis, Tenesis, 2019 m. kovo 26 d.„Nano-Clear®“ pramoninė danga buvo išrinkta prestižinio „NACE MP“ metų antikorozinės inovacijos apdovanojimo laimėtoja (dangų ir pagrindų kategorijoje). Apdovanojimas buvo pristatytas per „NACE 2019“, korozijos prevencijai skirtą konferenciją bei parodą, ir įteiktas „Nanovere Technologies“ generaliniam direktoriui Thomas Choate. Šis išskirtinis apdovanojimas yra teikiamas tik kartą per dvejus metus didžiausiame pasaulyje renginyje, skirtame korozijos prevencijai ir jos padarinių švelninimui.

 

Pasaulines nominacijas reitingavo komisija sudaryta iš pagrindinių korozijos ekspertų, atrinktų iš įvairių sektoriaus sričių. Kiekviena laimėjusi naujovė turėjo pasižymėti gebėjimu daryti pastebimą teigiamą poveikį korozijos valdymui, prevencijai ir jos padarinių sušvelninimui, patobulinant esamą korozijos valdymo sprendimą arba pateikiant naują sprendimą srityje, kurioje jo anksčiau nebuvo. Taip pat buvo būtina parodyti, kad inovacija veikia, kaip aprašyta, kartu pateikiant pagrindžiančius dokumentus iš laboratorijos arba lauko bandymų rezultatus.

 

„Nanovere Technologies“ yra pasaulinis daugiafunkcinėmis paviršiaus savybėmis pasižyminčių pramoninių dangų su nanostruktūra, kūrimo ir gamybos lyderis. „Nano-Clear®“ pramoninės dangos yra sukurtos taip, kad pagerintų ir pailgintų dažyto pramoninio turto paviršiaus tarnavimo laiką daugiau nei 10 metų. „Nano-Clear®“ dangos pastebimai pagerina atsparumą korozijai, atsparumą įbrėžimams, blizgesio lygį, bei dažyto turto atsparumą cheminėms medžiagoms ir ilgalaikį atsparumą UV spinduliams.

 

„Nano-Clear® privalumai:

  • Sumažina brangių perdažymo ciklų skaičių 2-3 kartus
  • Itin didelis atsparumas korozijai: > 5000 valandų nupurškus druskos tirpalu
  • Itin didelis atsparumas UV spinduliams: 99 % blizgumo išlaikymas veikiant ksenonu 4000 val.
  • 10 metų eksploatavimo garantija

 

„Nano-Clear®“ pramoninės dangos gaminamos naudojant patentuotus 3D polimerus su nano struktūra, kurie sukuria ypatingai didelį skerspjūvio tankį. Dėl itin didelio skerspjūvio tankio „Nano-Clear®“ dangos žymiai pagerina dažyto turto bendrąsias fizines savybes ir eksploatavimo laiko trukmę. „Nano-Clear®“ yra vienkomponentė, drėgmės džiovinama, poliuretano / poliurėjos / nano struktūros danga.

 

„Nano-Clear®“ dangos buvo sukurtos taip, kad gerokai pralenktų technines specifikacijas, kurios reikalingos pramonės, jūrų, laivybos ir naftos bei dujų sektoriams. „Nano-Clear®“ dangų patikimumu įsitikino ir jas naudoja pirmaujančios pasaulinės korporacijos, įskaitant: „Chevron“, „Pemex“, „Praxair“, „Sterling Crane“, „Altec Industries“, „Royal Caribbean“, „Celebrity Cruises“, „OSG America“, JAV laivynas ir daugelis kitų.

 

Tarptautinė nacionalinė korozijos inžinierių asociacija (NACE) yra standartų kūrėja, kuri yra visuotinai pripažinta korozijos kontrolės sprendimų lyderė. Tarptautinė NACE buvo įkurta 1943 m. ir atstovauja beveik 36000 narių iš 130 šalių.