Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su sapiegosklinika.lt slapukų politika Daugiau informacijos

Nanoclear

Nano-Clear

Automobilių pramonė dažniausiai dažytus paviršius dengia geromis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminčiomis „skaidriomis išorinėmis dangomis“, kad sušvelnintų neigiamą aplinkos (rūgštaus lietaus, agresyvių UV spindulių, automobilių plovimo, akmens skaldos) poveikį.  Žinoma, kad automobilių OĮG skaidrios dangos užtikrina ilgalaikę paviršiaus apsaugą nuo aplinkos poveikio, kai dengiamos ant dažytų paviršių.  Pramoninių dažų rinka šiuo metu remiasi tik pigmentinėmis dangomis, nenaudojant geromis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminčių skaidrių dangų.  Reikia geromis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminčių skaidrių dangų, skirtų itin pailginti pramoninių dažytų paviršių tarnavimo laiką. 

„Nano-Clear®“ yra sukurta taip, kad pagerintų naujų ir susioksidavusių dažytų turto paviršių išvaizdą ir pailgintų jų tarnavimo laiką daugiau nei 10 metų  Įvairios organizacijos investavo milijardus dolerių, kad apsaugotų didelės vertės turtą nuo korozijos, įbrėžimų, dangos sluoksniavimosi, cheminių medžiagų poveikio ir dėvėjimosi.  Daugelis šių objektų buvo dažomi naudojant prastas dažymo medžiagas, kurios nėra skirtos atlaikyti ilgalaikį dėvėjimąsi ir naudojimą.  Šio dažyto turto būklei prastėjant organizacijos turi kelis pasirinkimus: 

1.  Nedaryti nieko ir leisti dažų dėvėjimosi ciklui tęstis (dėl to prastėja atsparumas korozijai, cheminėms medžiagoms ir UV spinduliams).

2.  Pakeisti esamą dažų sistemą tomis pačiomis įprastinėmis sistemomis (epoksidine išorine danga, poliuretano arba latekso danga).    

3.  Pagerinkite naujų ir susioksidavusių dažytų turto paviršių išvaizdą ir pailginkite jų tarnavimo laiką daugiau nei 10 metų naudodami „Nano-Clear®“.

 

Tradicinės pramoninės dažų sistemos, įskaitant epoksidines dangas, užtikrina gerą atsparumą korozijai ir pradinį paviršiaus kietumą, tačiau pasižymi prastu ilgalaikiu atsparumu UV spindulių ir oro poveikiui. Dviejų komponentų poliuretaninės dangos užtikrina gerą atsparumą UV spindulių ir oro poveikiui, tačiau paprastai kainuoja kur kas daugiau nei epoksidinės arba poliesterio išorinės dangos. Deja, įprastinės dažų sistemos, tokios kaip išorinės dangos ir epoksidinės dangos pradeda oksiduotis ar sluoksniuotis dėl oro poveikio jau per pirmus 6 mėnesius po padengimo. Šis paviršiaus sluoksniavimosi reiškinys iš tikrųjų yra paviršiuje išlikę dažai, kurie yra dėl UV spindulių ir oro poveikio. 

Nano-Clear“ dangos giliai įsiskverbia į mažiausias naujai dažytų paviršių arba itin susioksidavusių dažytų paviršių poras, taip suformuodamos itin didelio skerspjūvio tankio / kietos dangos paviršių.  Palyginus su įprastiniais automobiliniais, jūriniais, orlaivių ir kosminiais bei pramoniniais dažais, įskaitant epoksidines ir poliuretano dangas, „Nano-Clear Coatings“ užtikrina žymiai ilgesnę paviršiaus apsaugą.  Dėl ko galime taip teigti?  Palyginus su įprastinėmis vieno ir dviejų komponentų dangų sistemomis, „Nano-Clear“ dangos užtikrina žymiai didesnį skerpjūvio tankį. „Nano-Clear“ dangos apsaugo pagrindą nuo ardančio UV spinduliųū poveikio, sugerdamos žalingus UV spindulius. 

Kas yra skerspjūvio tankis ir kodėl jis dangoms yra svarbus? Skerspjūvio tankis apibrėžiamas kaip cheminių ryšių koncentracija polimere. Didesnės cheminių ryšių koncentracijos polimere pagerina fizines savybes. Tuo tarpu mažesnės cheminių ryšių koncentracijos polimere pablogina fizines savybes. Didėjantis skerspjūvio tankis padidina medžiagų kietumą, atsparumą cheminėms medžiagoms ir ilgalaikį atsparumą UV spinduliams.   

Kaip skerspjūvio tankis yra susijęs su dangos ilgaamžiškumu? Dangos pasižyminčios dideliu skerspjūvio tankiu suteikia stipresnius molekulinius ryšius. Stipresni molekuliniai ryšiai yra atsparesni cheminių medžiagų poveikiui, paviršiaus braižymui ir neigiamam UV spindulių poveikiui veikiant saulės šviesai. Lyginant su mažesnio skerspjūvio tankio dangų sistemomis, dideliu skerspjūvio tankiu pasižyminčios dangos užtikrina geresnes fizines savybes ir pailgina ilgaamžiškumą.   

Dėl ko „Nano-Clear“ yra išskirtinė? „Nano-Clear“ dangos yra gaminamos naudojant patentuotus 3D nanostruktūros polimerus.  Šie 3D nano lygmens molekuliniai tinklai sudaro visų „Nano-Clear“ dangų sistemų polimerinį pagrindą.  Dangų polimerų skerspjūvio tankio apskaičiavimui yra naudojama dinaminė mechaninė šiluminė analizė (DMŠA).  Atlikus DMŠA nustatyta, kad „Nano-Clear“ dangos užtikrina itin didelį skerspjūvio tankį, įskaitant puikų paviršiaus kietumą, atsparumą cheminėms medžiagoms ir ypatingą atsparumą UV spinduliams.